21% Off

ABRAK
Karışık bitki çayı

345.00

İçindekiler: Çoban Çökerten. Ardıç Tohumu, Kuşburnu, Kırkkilit, Aynısefa, Altın Otu, Ayrık Otu, Kiraz Sapı, Mısır Püskülü. Avokado Yaprağı, Maydanoz. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk. demlendikten sonra süzüp içiniz. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. İsteğe göre  bal, pekmez, şeker  ile tatlandırılabilir.

Ürün, böbrek taşı için kullanıldığında; gün içerisinde ayrıca turp, pırasa tüketilirse daha çabuk sonuç almak mümkün olur.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ   0850 802 91 68

Açıklama

Nefrit ve böbrek taşları, kanımızdaki zehirli maddeleri süzme görevini yerine getiren böbreklerde günümüzde en fazla görülebilen rahatsızlıklardır. Nefrit böbrekte kanı süzen ince filtrelerin (nefron) çeşitli nedenlerle iltihaplanmasıdır. Nefrit mikrop kaynaklı değildir ve tedavi edilmesse ileride böbrek yetmezliğine kadar uzanabilir. Böbrek taşları ise, kanda bulunan bazı minerallerin böbreklerden atılırken çeşitli nedenlerle çözünürlüklerinin azalması ve böbrek içinde yer alan odacık benzeri toplayıcı sistemlerde çöküp birikmeleri neticesinde oluşuyor. Taşlar böbreklerde ciddi anlamda ağrı ve kanamalara sebeb olabiliyor.

Sağlıklı bir insanın idrarında bakteri (mikrop) yoktur. Bazen, vücut dışındaki bakteriler idrar yoluna girer ve enfeksiyona neden olur. Enfeksiyon; böbrekler, mesane ve üretra’dan (idrarın dışarı atıldığı tüp) oluşan idrar yolunun herhangi bir bölümünü etkileyebilir. Mikroplardan kaynaklanan bu enfeksiyonlardan üretradaki enfeksiyona üretrit, mesanedeki enfeksiyona sistit ve böbreklerin enfeksiyonuna piyelonefrit denilmektedir.

Abrak, böbrek rahatsızlıkları (nefrit, böbrek taşı vb.) başta olmak üzere, mesane ve idrar yolları rahatsızlıklarında son derece etkili olup; kısa süreli kullanımda rahatsızlıkların azalmasına, iki ay ve daha uzun süreli kullanımda ise kalıcı iyileşmeye yardımcı olur.

 

 

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

ABRAK
Karışık bitki çayı
” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir