19% Off

ACYAK
Karışık bitki çayı

385.00

İçindekiler: Zeytin Yaprağı, Kayışkıran, Avokado Yaprağı, Defne Yaprağı, Çınar Yaprağı. Akdiken. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk. demlendikten sonra süzüp içiniz. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. İsteğe göre  bal, pekmez, şeker  ile tatlandırılabilir.

Ürün kullanılırken, gün içerisinde  ayrıca yulaf da (ezme vb olarak) tüketilirse daha çabuk sonuç almak mümkün olur

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

Kategoriler: ,

Açıklama

Çölyak; ince bağırsakta ortaya çıkan bir emilim sorunudur. Gıdaların ince bağırsaktaki emilimini sağlayan villus adı verilen yapıdaki bozulma bu rahatsızlığı ortaya çıkarmaktadır ve buna ince bağırsağın gluten adı verilen proteine karşı kronikleşen alerjisi neden olmaktadır. Ömür boyu süren bu alerji durumu, birçok gıdanın gluten içermesinden dolayı hayatı oldukça zorlaştırmaktadır. Başlangıçta bulantı, kusma, ishal, halsizlik gibi belirtiler görülür. İlerleyen dönemlerde ise kansızlık, cilt döküntüleri gibi farklı belirtiler eklenir.

Ürünümüz, emilimi bozulan ince barsak yüzeyinin ve villus yapısının kademe kademe düzelmesine yardımcı olur. Kısa zamanda ishal ve şişkinlik şikayetleri azalır ve biter. En az iki kutu kullandıktan sonra yapılacak transglutaminaz testlerinde sonuçların daha önceki değerlere göre hızla düzeldiği görülür. Emilim normale döndükçe rahatsızlıklar iyice azalır. Hasta kilo almaya başlar. Kalıcı iyileşme için iki ay veya daha uzun süre kullanmak gerekir.

 

 

 

Değerlendirmeler

 1. Kader

  Merhaba bende 10 senedir çölyaklıyım bu ürünü kullanıpta çölyaktan şifa bulan varmı lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

 2. Pınar

  Merhabalar, benim ishalin aksine kabızlık var aşırı, yine de kullanmamı tavsiye eder misiniz? Çölyak var bende de.

 3. Emine

  Merhabalar benim babam Dermatitis Herpetiformis hastası ve gluten yediğinde cildinde sivilce şeklinde çıkıyor ve kaşınıyor. Bazen de derisi cok kalinlasiyor. Babam da ishal ve benzeri şikayetler yok dediğim gibi sadece bu sivilceler var. Bu ilacı yinede kullanabilir mi?

 4. Salih Yıldırım

  Bir de bu cayı içip bu hastalıktan kurtulan var mı yani en azından iyiye giden varmı

 5. Salih Yıldırım

  Çölyak hastaları için demi

 6. Taha YILDIRIM

  Eğer kullanmayı düşünen varsa çekinmesin, ilk kutuyu bitirdim tamamen tedavi olmadım çektiğim ağrıların çoğu ciddi derecede azaldı şimdi 2. Kutuyu şipariş ediyorum Allah şifa versin herkese ..

 7. İsmail

  İlk kutuyu bitirmek üzereyiz,tam olarak ilanda anlatıldığı gibi şişkinlik azaldı,dışkılamada rahatlama var,ikinci kutu siparişini vereceğiz,kesinlikle işe yarıyor,deneyin görün.Çok teşekkürler.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir