15% Off

ADAMAÇ
Karışık bitki çayı
(Kalp, damar rahatsızlıkları)

425.00

İçindekiler: Alıç Yaprağı, Sığır Kuyruğu, Hibiskus, Mısır Püskülü, Karabaş,  Oğul Otu, Çoban Çökerten. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk. demlendikten sonra süzüp içiniz. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. İsteğe göre  bal, pekmez, şeker  ile tatlandırılabilir.

Ürün kullanılırken, gün içerisinde limon ve sarmısak yenilirse daha çabuk sonuç almak mümkün olur.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

Kategoriler: ,

Açıklama

Kalp ve damar rahatsızlıkları denince; vücudumuza kan pompalayan kalbimizin çalışması için onu besleyen koroner kalp damarlarında, kalpten vücuda kan dağıtan ana aort damarlar ve bunların dallarında zaman içinde trigliserid yüksekliği sonucu oluşan yağ plaklarına bağlı tıkanmalarla ortaya çıkan rahatsızlıklar anlaşılır. Damarların fiziksel aktivitelerini sağlıklı sürdürmeleri; bütün organların ihtiyacı olan besinleri, enerjiyi ve oksijeni zamanında ve ihtiyaç duydukları oranda almalarını sağlayacaktır. Damarlardaki bozulmalar ise başta kalp olarak bütün organların, dokular ve hücrelerin zarar görmesine neden olacaktır.

Hayvansal gıda ağırlıklı yanlış beslenme; damar duvarlarında yağ birikmesi sonucu damarların daralmasına, hatta tıkanmasına, ritm bozukluklarına neden olabilmektedir. Yanlış beslenmenin yanısıra; kilo sorunları, obezite, sigara tüketimi, hareketsiz yaşam ve sosyalleşmeme, yüksek tansiyon ve şeker hastalığını kontrol altında tutmama da kalp ve damar rahatsızlıklarının önemli nedenleri arasındadır.

Kalp damar rahatsızlıklarını gidermek üzere üretilen ADAMAÇ, son derece etkili bir ürün olup, kısa süreli kullanımda trigliserid oranının düşmesine ve zamanla damarı  daraltan veya tıkayan yağ plaklarının ve neden olduğu rahatsızlıkların azalmasına, iki ay ve daha uzun süreli kullanımda ise tıkalı damarların açılmasına, ritm bozukluğu vb. nin giderilmesine ve tam olarak iyileşmeye yardımcı olur.

 

 

 

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

ADAMAÇ
Karışık bitki çayı
(Kalp, damar rahatsızlıkları)
” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir