9% Off

ADEGÖR
Karışık bitki çayı
(Adet gecikmesi, güçlüğü)

440.00

İçindekiler: Civanperçemi, Kantaron, Hayıt Tohumu, Mısır Püskülü, Oğul Otu, Ardıç Tohumu, Kırkkilit, Mürver Çiçeği, Okaliptus. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk. demlendikten sonra süzüp içiniz. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. İsteğe göre  bal, pekmez, şeker  ile tatlandırılabilir.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

Açıklama

Adet görme fizyolojik bir olaydır. Kadınlarda düzenli olarak rahim iç yüzeyinde oluşan dokuların kan ile vücuttan atılması olayıdır. Doğurganlık sisteminin aktif hale gelmesini sağlayan hormonal bir davranıştır. Üreme sistemi sağlıklı olduğu sürece adet döngüsü gerçekleşir. Adet döneminde gelen kan kesinlikle pis kan değildir. Gebelik için de gerekli ortamı sağlayan rahim, vücudun steril bir parçasıdır. Bu da burada oluşan kanın pis olma ihtimalini ortadan kaldırır. İlk olarak ergenlik döneminde başlayan adet, sağlıklı bir bireyde menopoz dönemine kadar düzenli aralıklar ile görülmeye devam eder.

Amenore ya da halk arasında bilinen adıyla adet görememe, adet kanamasının olmaması halidir. 45 günden daha seyrek, 21 günden daha sık görülen adet kanamaları düzensiz kabul edilir ve tedavi edilmesi gerekir. Ancak her ay kanamalar arasında zamansal fark olduğu ve sabit 30 günde bir kanama olmayabileceği unutulmamalıdır. Adetin zamanından erken ya da geç olması adet döngüsünü olumsuz etkileyerek adet düzensizliğinin ortaya çıkmasına neden olur. Bu durumun yaşanmasında birden fazla etken rol alabilir. Psikolojik durumların yanı sıra; mevsimsel geçişler, uzun seyahatler, hızlı kilo alma verme, aşırı egzersizler, şok ve travmalar adet görememe sebebleri arasındadır.

Ürün, adet görmekte sıkıntıları olan, adet göremeyen bayanlar için üretilmiştir. Kullanma koşullarına uyulup aksatılmazsa kısa zamanda etkisini gösterip, rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

ADEGÖR
Karışık bitki çayı
(Adet gecikmesi, güçlüğü)
” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir