20% Off

ADEGZA
Karışık bitki çayı

365.00

İçindekiler: Hibiskus, Altınotu,  Zahter, Kuşburnu,  Civanperçemi,  Adaçayı, Mersin Yaprağı, Isırgan, Sarısabır,  Maydanoz, Acıbakla,  Zulumba, Ökseotu,  Zerdeçal. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk. demlendikten sonra süzüp içiniz. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. İsteğe göre  bal, pekmez, şeker ile tatlandırılabilir.

Ürün kullanılırken, gün içerisinde bir adet şalgam tüketilirse daha çabuk sonuç almak mümkün olur.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

 

Açıklama

Egzama bir alerji ya da stres sonucunda ciltte oluşan yaygın bir deri rahatsızlığıdır. Tehlikeli olmasa bile görüntü olarak rahatsız edicidir. Deride kızarıklık ve kaşıntı, cildin su toplaması, kuruması ve gerginleşerek çatlaması egzamanın başlıca görüntülerindendir. Egzama nedeniyle pullanan ve çatlayan deri mikroorganizmaların girişine sebebiyet verdiği için, ayrıca enfeksiyon da ortaya çıkabilmektedir. Kurdeşende ise ciltte kabarık kırmızı renkte döküntüler oluşur. Aniden ortaya çıkan döküntüler kısa sürede kaybolup tekrar belirebilirler. Ataklar şeklindeki döküntü döngüsü çoğunlukla 6 haftadan fazla sürmez.

Ürünümüz; allerji, egzema, ürtiker (kurdeşen) cilt hastalıkları, ciltte kaşıntı, döküntü, kızarıklık vb. gibi stresten etkilenen  karaciğer ve bağırsak kaynaklı olarak dışa vuran rahatsızlıkları gidermek üzere üretilmiştir. Kısa süreli kullanımda, egzama ve cilt rahatsızlıklarıyla ilgili sorunların azalmasına; bir ay ve daha uzun süreli kullanımda ise tamamen ortadan kalkmasına yardımcı olur. ADEGZAJ isimli haricen sürülen ürünümüzle birlikte kullanılması tavsiye edilir.

 

 

Değerlendirmeler

  1. sevda

    ürününüzü birkaç gündür kullanıyorum. içindeki bitkiler sayesinde üzerimdeki kırgınlığı da aldı. malum kış mevsimi. hastalık kol geziyor. egzamayı baya rahatlattı. yalnız bitkiler çok öğütülmüş. toz gibi. o nedenle süzmesi ve içimi zor oluyor. daha iri olursa çok daha iyi olur sanırım. kullanmaya devam ediyorum. emeğiniz için Allah razı olsun.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir