14% Off

ADSGR
Karışık bitki macunu
(Tütün, sigara bırakma)

450.00

İçindekiler: Meyan Kökü,  Zerdeçal, Zencefil, Karanfil , Yulaf,  Kekik,  Okaliptus Yaprağı, Karabaş, Keçiboynuzu Pekmezi,  Pırasa Tohumu. Net 210 gr.± 5 gr.

Kullanım: Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra;  bir tatlı kaşığı macunu su ile yutması tavsiye  edilir.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

Açıklama

Sigaranın sağlığa zararları sayılamayacak kadar çoktur. Sigara dumanı çoğu toksin ve kansarojen olan 4000’in üzerinde madde barındırır. Dumanın solunması halinde akciğerler tarafından emilen bu maddeler vucuda dağılır. Sigara, başta solunum sistemi ve kalp-damar hastalıkları ile kanser için büyük risk oluşturmaktadır. Ayrıca kanın oksijen taşıma kapasitesini düşürüp damar yapısını bozduğu için vücuttaki tüm organ ve dokulara zarar verir.

Ürünümüz, sigaranın bırakılmasını sağlamak üzere üretilmiştir. Kısa sürede etkisini gösterir. Sigaraya karşı iğrenme, tiksinme hissi oluşmasına, beyindeki bağımlılık yapan izin yok edilmesine, akciğerin temizlenmesine ve ortalama iki-üç ay gibi bir sürede sigaranın bırakılmasına yardımcı olur.

 

 

Değerlendirmeler

  1. Akın

    Sigara bırakmada etkili bir ürün ,çok ürün denedim ama bu ürün işe yarıyor,teşekkürler devabey…

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir