10% Off

AFİBRO
Karışık bitki çayı
(Kas romatizması)

390.00

İçindekiler: Defne Yaprağı, Isırgan, Papatya, Kantaron, Aspir, Şerbetçi Otu, Labada, Ayrık Otu. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20dk demlendikten sonra süzüp içiniz. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. İsteğe göre bal, pekmez veya şeker ile tatlandırılabilir.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

Kategoriler: ,

Açıklama

Fibromiyalji, genel kas ağrıları ve vücuttaki belirli noktalarda kronik ağrı ile karekterize bir yumuşak doku (kas) romatizmasıdır. Hastalığa yorgunluk, uykusuzluk, depresyon gibi çeşitli fiziksel ve psikolojik belirtiler de eşlik eder. Bu rahatsızlığın genetik ve çevresel faktörlerin bir araya gelmesiyle tetiklendiği tahmin edilmektedir. Genellikle yaşam tarzının değiştirilmesi ile tedavi edilebilen bu romatizma türü, stres devreye girdiğinde yeniden tekrarlayabilmektedir.

Afibro isimli ürünümüz, fibromiyalji denilen yumuşak doku, kas romatizmasını gidermek üzere üretilmiştir. Kısa zamanda ağrı, tutukluk, şişlik, uyuşukluk, yorgunluk, uyku bozuklukları vb yakınmaların azalmasına, iki ay ve daha uzun süreli kullanımda iyileşmesine yardımcı olur.

 

Değerlendirmeler

  1. Şükrü Kılıç

    Sipariş ettik inşaallah faydalı olur. Olumlu olumsuz ne olursa yazacağım.Herkese Rabbim şifa nasip etsin

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir