21% Off

AFİTOL
Karışık bitki çayı

345.00

İçindekiler: Maydanoz, Oğul Otu, Tarçın, Isırgan, Altın Otu, Biberiye, Adaçayı, Mate Çayı, Yeşilçay. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20dk demlendikten sonra süzüp içiniz. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30dk önce; midesinde rahatsızlık olanların ise yemeklerden iki saat sonra içmeleri tavsiye edilir. İsteğe göre bal, pekmez, şeker ile tatlandırılabilir.

Yeme içmeye dikkat edilip, günlük egzersiz de yapıldığı taktirde daha çabuk sonuç almak mümkün olabilir.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ   0850 802 91 68

Açıklama

Tiroid bezi az çalışanların kilo vermesi oldukça zordur. Birçok kişinin problemi haline gelen fazla kilolar; az hareket, ilaç kullanımı veya düzensiz beslenme gibi nedenlerden oluşmaktadır. Fazla kilolardan kurtulmanın birçok yöntemi vardır. Önemli olan zayıflama değil, sağlıklı ve kalıcı kilo vermektir.

Ürünümüz özellikle tiroid bezi az çalıştığı için kilo veremeyenlere yardımcı olmak üzere üretilmiştir. İştahın azalıp, metabolizma hızının artmasına, dışkılamanın kolaylaşıp, sayısının artmasına ve aylık ortalama 4-5 kilo  verilmesine yardımcı olur. Yeme içmeye dikkat edilip, günlük egzersiz de yapıldığı taktirde daha fazla kilo verilmesine yardımcı olduğu görülmüştür. Uzun süreli kullanıma uygun olup, gıda mahiyetinde bir üründür.

 

Değerlendirmeler

  1. Ahmet Özcandan

    Tavsiye üzerine kardeşim için kullandık, gerçekten sonuç verdi. 2 ayda 19 kilo verdi. Teşekkürler.

  2. makbule tanrıkulu

    çok beğendim kilo kalmadı 3 ayda 20 kilo verdim afitol ile çok memnunum

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir