10% Off

AGATİ
Karışık bitki macunu
(Gut, ürik asit)

420.00

İçindekiler: Isırgan, Civan Perçemi, Sandaroz,Saparna, Maydanoz. Net 210 gr. ± 5 gr.

Kullanım: Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30dk önce; midesinde rahatsızlık olanların ise yemeklerden iki saat sonra bir çay kaşığı macunu su ile yutmaları tavsiye edilir.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

 

Kategoriler: ,

Açıklama

Gut hastalığı, eklemlerde biriken ürik asit nedeniyle oluşmaktadır. Normal şartlar altında vücuttaki atık maddeler, özellikle protein yapısındaki atıklar ürik aside çevrilerek vücuttan uzaklaştırılır. Ürik asidin atımında yaşanılan problemler ya da çok fazla üretilmesi kanda ve vücutta birikmelere yol açar. Kandaki aşırı ürik asit doku aralıklarından sızarak eklem içinde ve çevresindeki yapılarda birikir. Eklemlerde biriken ürik asit bu bölgelerde iltihaplanmaya neden olarak eklemde sıvı artışına, hareket kısıtlıklarına ve ağrılara yol açar. Özellikle ayak başparmağı ve diz eklemlerini tutan bu rahatsızlığa gut hastalığı denir.

Şiddetli ve ani şekilde gelişen hastalıklar, aşırı alkol tüketimi, aşırı kırmızı et tüketimi, yanlış ve kişiye uygun olmayan diyet programları, eklem travmaları, ameliyat geçirmiş olmak ve bazı ilaç tedavileri gut rahatsızlığına neden olabilir. Gut rahatsızlığının başlıca belirtileri; eklemlerin ağrıması ve şişmesi, ağrıların geceleri kişiyi uyutmamasıdır. Ağrılar kronik hale gelmiş ise eklemlerde kalıcı hasarlar bırakabilir.

AGATİ isimli ürünümüz, gut rahatsızlığını gidermek üzere üretilmiştir. Eklemlerde ürik asit kristallerinin birikmesi nedeniyle meydana gelen sertlik, iltihap, ağrı, şişme, kızarıklık ve hassasiyeti kısa zamanda kademe kademe azaltıp iki ay ve daha uzun süreli kullanımda tam olarak iyileşmesine yardımcı olur.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

AGATİ
Karışık bitki macunu
(Gut, ürik asit)
” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir