21% Off

AGATRE
Karışık bitki macunu

345.00

İçindekiler: Zencefil, Zerdeçal, Tarçın,Oğul Otu, Karanfil, Kimyon, Kişniş, Yasemin Çiçeği, Keçiboynuzu Pekmezi. Net 210 gr. ± 5 gr.

Kullanım: Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra;  bir çay kaşığı alması tavsiye  edilir.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ   0850 802 91 68

 

Kategoriler: ,

Açıklama

Guatr, boynun ön alt kısmında nefes borusunun etrafında bulunan troit bezinin büyümesine ve şişmesine denir. Özellikle iyot eksikliği olan kişilerde yaygın görülür. Guatr hastalığında troit bezi nodüllü ve nodülsüz olarak büyür. Guatr genellikle ağrı yapmaz ama çok büyüdüğünde öksürüğe, yutma ve nefes almakta güçlüğe vb. neden olabilir.

AGATRE guatr rahatsızlıklarını gidermek üzere üretilmiş mükemmel bir üründür. Kısa süreli kullanımda, yutkunma güçlüğü, nefes alıp vermede zorlanma, öksürük, horlama vb. rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur.  Kalıcı iyileşme ve küçülme için  iki ay veya daha uzun süre kullanmak gerekir. Son derece etkili olup, nodül varlığında ANODÜ isimli ürünümüzle, tirod hormonu üretimi azlığında ATROD isimli ürünümüzle, tiroid hormonu üretimi fazlalığında( zehirli guatr da) AGRAVE isimli ürünümüzle birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Değerlendirmeler

  1. Melek

    Guatr sebebi ile boğazım tıkanıyordu nefes alamıyordum. boğulur gibi oluyordum. Bu ürünü kullanınca düzeldi. teşekkür ederim.

  2. Şaban alkan

    Bençede sürekli olarak kullanılan ürün çok güzel bir ürün sıfır guatr deneyin ve görün

  3. Nurcan

    Düzenli kullanımda gerçekten çok faydası olan bir ürün. Guatr sorunu olan herkese tavsiye ederim .

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir