20% Off

AGRAVE
Karışık bitki çayı

365.00

İçindekiler: Ceviz Yaprağı, Dereotu, Kurtayağı, Oğul Otu, Hatmi, Yulaf Samanı, Meyan Kökü. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk demlendikten sonra süzüp içiniz. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30dk önce; midesinde rahatsızlık olanların ise yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. İsteğe göre bal, pekmez, şeker ile tatlandırılabilir.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

 

Açıklama

Troid bezinin fazla çalışması (Hipertroidi), troid bezinin kendi başına sürekli ve vücut ihtiyacından fazla olacak şekilde troid hormonu üretmesi durumudur. Hipertroidinin en çok görülen sebebi graves hastalığıdır. Burada bağışıklık sistemi yanlışlıkla kendi troid hücrelerine karşı saldırır. Troid bezi harap olur ve troid hormonları fazla miktarda üretilmeye başlar. Ayrıca nodüller (troid bezinin içinde gelişen yumrular) de kendi kendilerine hormon üreterek hipertroidiye yol açabilir.

Agrave, hipertiroidi (Graves) gibi tiroid hormonu üretiminin fazla olduğu rahatsızlıkları gidermek üzere üretilmiştir. Son derece etkili olup, tiroid hormonunun fazla üretildiği durumlarda ortaya çıkan aşırı terleme, sıcağa tahammülsüzlük, çarpıntı, kilo kaybı, gözlerde ileri doğru fırlama vb. rahatsızlıkları kısa sürede azaltmaya, iki aydan daha uzun süreli kullanımlarda tamamen ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

TİROİD HORMONU ÜRETİMİNİN AZ OLDUĞU DURUMLAR İÇİN ATROD İSİMLİ ÜRÜNÜMÜZ, TİROİD BEZİ BÜYÜMESİ GUATR VE NODÜLLER İÇİN AGATRE VE ANODÜ İSİMLİ ÜRÜNLERİMİZ tavsiye edilir.

 

 

 

 

 

Değerlendirmeler

  1. Melek

    Yüksek hipertroid var idi. Gözler dışarı doğru çıkmış vaziyette idi. Bundan dolayı ruhen bunalma meydana geliyor idi. Agreva ilacını kullanınca hipertroid normale döndü. bunalma hissi kayboldu. Gözler normale döndü. Daha başka ürünlerini de kullanıyoruz. Arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir