22% Off

AGRİNEZ
Karışık bitki çayı

325.00

İçindekiler: Ekinezya, Ihlamur, Zencefil, Zerdeçal, Kuşburnu, Tarçın, Karanfil, Havlıcan, Adaçayı, Altınotu, Hatmi, Hibiskus, Okaliptüs. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20dk demlendikten sonra süzüp içiniz. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30dk önce; midesinde rahatsızlık olanların ise yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. İsteğe göre bal, pekmez, şeker ile tatlandırılabilir.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

 

Kategoriler: ,

Açıklama

Soğuk algınlığı (nezle) ve grip, birbirine karıştırılabilmektedir. İki farklı virüsten kaynaklanan ve genelde kış aylarında yakalandığımız bu hastalıklardan nezle de denilen soğuk algınlığında; hafif bir boğaz ağrısı, gözlerde sulanma, burun tıkanıklığı, geniz akıntısı, hapşırma, aksırma, hafif öksürük, şakaklarda biraz ağrı ve hafif bir kırgınlık hali vardır. Soğuk algınlığı ayakta atlatılabilir. Ancak yüksek ateş, öksürük nöbetleri, çok ciddi eklem ağrıları, kas ağrıları, halsizlik varsa bu durum grip olarak değerlendirilir. Her iki hastalık da bulaşıcıdır ve alınacak en büyük önlem bağışıklık sistemini güçlendirmektir.

Ürünümüz; grip, nezle-soğuk algınlığını gidermek üzere üretilmiştir. Son derece etkili bir ürün olup, kısa zamanda baş ağrısı, aksırık öksürük,yorgunluk, eklem ve kas ağrısı, akan veya dolu burun, göğüs doluluğu, ateş ve hastalıkların doğal etkisi iştahsızlık gibi yakınmaların azalmasına ve  iyileşmesine yardımcı olur.

Değerlendirmeler

  1. Hasan sahin

    Çocuğun gribini hemen iylestirdi cok teşekkürler.

  2. Bünyamin

    çok etkili bir gıda takviyesi olup faydasını gördüm herkese tavsiye ederim.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir