16% Off

AGROİL
Karışık bitki yağı
(Bel-boyun fıtık,ağrı)

400.00

İçindekiler: Zeytin yağı, Ardıç yağı, Defne yağı, Kudret narı yağı, Çam terebentini. Net 50 cc.

Kullanım: Ağrıyan bölgeye hergün iki üç defa iyice yedirilerek sürülür, mümkünse streç film ile kapatılır.

Saklama Koşulları ve Uyarılar: Haricen kullanılır. Göz ile temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

Açıklama

Fıtık, anatomik yapının bozulması sebebiyle organların ya da dokuların; normalde bulundukları yerden başka bir alana yer değiştirmeleri olarak tanımlanabilir.

Vücudun dik durmasını sağlayan omurga, ortalarından omuriliğin geçtiği ve omur denilen 33 kemikten oluşur. Omurlar bir adet yumuşak disk ve iki adet yüzeysel eklem ile birbirlerine bağlanırlar. Disklerin  lifli, sert bir dış tabakası ve disk içinde ise omurlardaki baskıyı amortisör göreviyle karşılayan kıkırdak bir doku vardır. Yanlış ya da ters bir hareket yapma, ağır kaldırma, ağırlık kaldırma vb. hareketlerle adeleler kasılır ve diskler sıkışır veya yaş ilerlemesi gibi nedenlerle diskin merkezi sıvı kaybeder. Her iki durumda da diskin amortisör görevi zayıflar ve bu durumdan hasar gören diskin dış tabakası yırtılarak içindeki kıkırdak doku bu yırtıktan çıkıp sinirlerin  ve omuriliğin yer aldığı bölüme taşar. Bu durum boyun bölgesindeyse buna “boyun fıtığı” denir ve boyunda ağrı yanısıra kollarda ağrı, sızlama, his kaybı, güçsüzlük oluşur. Bel bölgesinde oluşan “bel fıtığında ise bel ağrısı, bacaklarda ağrı ve uyuşma, ayaklarda güçsüzlük olu

AGROİL, bel ve boyun fıtığını tedavi etmek üzere üretilmiştir. Ağrıyan bölgeye yedirilerek sürülüp üzeri streç filmle kaplanırsa daha iyi sonuç alınır. Ağrı tamamen kayboluncaya kadar kullanmaya devam edilmesi gerekir. Kısa sürede rahatsızlıkların azalmasına, ağrı, tutukluk ve gerginliğin giderilmesine; iki ay ve daha uzun süreli kullanımda bel boyun ve kasık fıtığının tam olarak iyileşmesine yardımcı olur. Ayrıca her türlü ağrıda (kas tutulması, migren, gut vb.) da, kısa zamanda sonuç alınmasına yardımcı olur.

 

 

Değerlendirmeler

 1. SA.

  Annemin boyun fıtığı tekrar nüksetti.İki kutu aldım
  İlk izlenim olarak ;Ürün kargodan hızla eline sağlam bir şekilde ulaştı.Annem bir damla sürsede kıvamının yoğun / kaliteli olduğunu söyledi, Sürer sürmez bölgeyi ısıttığını hafif boynunu oynayabildiğini söyledi.İçindeki karışık bitki yağlarının çeşitliliğini gördükten sonra bu ürünün işe yarayacağını düşündüm.Doğanın iyileştirici gücünü bir şişeye sığdırdığınız emek verdiğiniz için teşekkür ederim. Birkaç ay sonra tekrar yorum yaparak tüm deneyimimi paylaşacağım.

  • şifavi

   Hakkımızdaki olumlu düşünceleriniz için teşekkür eder, annenizin biran evvel sağlığına kavuşmasını dileriz.

 2. Arif

  Gerçekten bel fıtığım var işe yarıyormu ağrılarım var.lütfen yardımcı olun

 3. Nihat Tokdil

  Anında olumlu etkili bir karışım, ellerinize sağlık.

 4. Sedat

  Bel ağrılarını azalttı daha ilk kutuda,ikinciye başladım,ilk defa bir ürünün işe yaradığını gördüm,Allah ilminizi artırsın..

 5. bünyamin bilen

  ALDIM ÇOK KISASÜREDE ETKİSİNİ GÖRDÜM BOYUN VE BEL AĞRILARIM AZALDI

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir