10% Off

AKCAR
Karışık bitki çayı
(Astım rahatsızlıkları)

390.00

İçindekiler: Mısır Püskülü, Ekinezya Aynısefa, Kuşburnu, Mürver Çiçeği, Anason, Mersin Yaprağı, Pırasa Tohumu, Soya, Keçiboynuzu. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk. demlendikten sonra süzüp içiniz. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. İsteğe göre  bal, pekmez, şeker ile tatlandırılabilir.

Ürün kullanılırken, gün içerisinde ek olarak bolca kuşburnu (çay veya marmelat), keçiboynuzu (çiğ veya haşlayarak) ve pırasa (yemek veya salata) yiyilmesi durumunda daha çabuk sonuç almak mümkün olur.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ   0850 802 91 68

Kategoriler: ,

Açıklama

Akciğer hastalıklarından en sık görülenlerinden astım, akciğerdeki hava borularının (bronşlar) daralması sonucunda hastanın nefes alıp vermekte zorluk çekmesidir. Astımda en sık görülen şikayetler; nefes darlığı, 3 haftadan fazla süren öksürük, göğüste ıslık sesi ve tıkanıklık hissidir.

Astım her yaştan insanı etkiler, ancak çoğunlukla çocukluk döneminde başlar. Astıma neden olan faktörler tam olarak bilinmese de çevresel ve genetik (kalıtsal) faktörlerin birleşiminden kaynaklandığı düşünülmektedir. Çeşitli tahriş edici maddeler, sigara, kirli hava, alerjenler gibi pek çok risk faktörü hastalığı tetikleyebilmektedir. Ancak bunlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Ürünümüz astım rahatsızlığını gidermek üzere üretilmiştir. Kısa zamanda rahatsızlıkları azaltır. İki ay ve daha uzun süreli kullanımda tam olarak iyileşmeye yardımcı olur.

_KOAH RAHATSIZLIĞI İÇİN, AKOA İSİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ İNCELEMENİZİ VE KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİZ.

 

 

Değerlendirmeler

  1. osman

    bahar alerjisine faydalı olur mu

  2. Salih

    Sigarayı bıraktıktan sonra akciğer temizliği için deneme niyetiyle sipariş ettim,çok faydasını görüyorum,Teşekkürler…

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir