20% Off

AKLOST
Karışık bitki çayı

355.00

İçindekiler: Enginar,Karahindiba, Havlıcan, Günlük, Adaçayı, Şahtere, Maydanoz, Fesleğen, Kekik, Devedikeni Tohumu, Lavanta. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk. demlendikten sonra süzüp içiniz. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. İsteğe göre  bal, pekmez, şeker  ile tatlandırılabilir.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız.ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

Kategoriler: ,

Açıklama

Kolestrol, vücuttaki her hücrede bulunur ve sağlıklı hücrelerin devamlı olarak üretilmesi, bazı hormonlar ile D vitamininin oluşturulmasında kolestrole ihtiyaç duyulur. Vücut tarafından üretilen kolestrol, ayrıca hayvansal gıdalardan da alınmaktadır. Görüntüsü ile yapısı mumsu ve yağ gibi olduğu için su bazlı kanda çözünmez ve dolayısıyla tek başına vücuda dağıtılamaz.  Bundan dolayı kolestrol parçacıkları, kandaki  gövdelerinin etrafında karaciğer tarafından üretilen iki tip lipoproteinler tarafından taşınırlar. Bunlardan biri “kötü kolestrol” olarak adlandırılan düşük yoğunluklu (LDL), diğeri de “iyi kolestrol” denilen yüksek yoğunluklu (HDL) lipoproteinlerdir. Vücut üretiminin yanı sıra hayvansal (et, peynir, yumurta, yağ vb.) gıdalardan da alınan kötü kolestrolün görevi, kolestrolü ve vücudun enerji için kullandığı yağ türü  trigliseritleri atardamarlar vasıtasıyla dokulara taşımaktır. Sadece vucudun ürettiği iyi kolestrol ise, dokulardaki kolestrolü toplayarak vücuttan atılması için karaciğere dönmesine yardımcı olur.

Kanda kötü kolesterolün yüksek olması, yavaş yavaş damar duvarında birikmeye, kalp damar hastalıklarına, kalp krizi, damar tıkanması, felç ve böbrek yetmezliğine sebep olur. Ürünümüz, kötü kolesterol (LDL) ve trigliserid yüksekliğini düşürmek üzere üretilmiştir. Son derece etkili olup kısa süreli kullanımda rahatsızlıkların azalmasına; iki ay ve daha uzun süreli kullanımda ise tam olarak iyileşmesine yardımcı olur.

 

 

 

 

Değerlendirmeler

  1. mehmet pekmezci

    herkese tavsiye edilir
    mehmet pekmezci
    05322122420

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir