10% Off

AKRAC
Karışık bitki çayı
(Karaciğer yağlanması)

410.00

İçindekiler: Şahtere, Andız Kökü,  Karahindiba, Fesleğen, Nane, Deve Dikeni Tohumu, Zerdeçal, Maydanoz. Lavanta. Karabaş Otu. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk. demlendikten sonra süzüp içiniz. İsteğe göre  bal, pekmez, şeker  ile tatlandırılabilir.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

Açıklama

Karaciğer vücudumuzun filtresidir. Karaciğer günde yaklaşık bir litre safra salgılar. Bunun dışında yağ, protein ve şeker metabolizmasını düzenler; vucudun ısısını ayarlar, vücudun ihtiyacı olan su ve vitaminler oluşturulup yağ, protein, şeker ve kan yapımı için gerekli olan maddeler depolanır. Karaciğer vücudun ihtiyacı olan kan miktarını da ayarlar. Karaciğer ayrıca hormonların görevleri üzerinde de etkilidir. Ancak onu yanlış yaşam ve beslenme tarzıyla çok fazla zorlar ve yorarız. Bu nedenle de karaciğerde birçok rahatsızlık ve yağlanma oluşur.

Karaciğer rahatsızlıkları ve yağlanmasını gidermek üzere üretilen ürünümüz, halsizlik, bitkinlik, şişkinlik, ciltte leke, kaşıntı, gözlerde kızarma, sararma, baş ağrısı, mide bulantısı, güç kaybı, zihin bulanıklığı gibi karaciğer yağlanmasına bağlı rahatsızlıklarda son derece etkilidir. Kısa süreli kullanımda rahatsızlıkların azalmasına, iki ay ve daha uzun süreli kullanımda ise kalıcı iyileşmeye yardımcı olur. Siroz için ASİRO adlı ürünümüz, hepatit B,C için AHEPAT adlı ürünümüzü kullanmanız tavsiye edilir.

 

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

AKRAC
Karışık bitki çayı
(Karaciğer yağlanması)
” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir