11% Off

AMENİS
Karışık bitki çayı
(Menisküs yırtığı)

380.00

İçindekiler: Sıgır Kuyruğu, Safran, Mısır Püskülü, Labada, Aynısefa, Ballıbaba, Civanperçemi, Aspir, Çoban Çantası. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk. demlendikten sonra süzüp içiniz. İsteğe göre  bal, pekmez, şeker  ile tatlandırılabilir.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız.

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

Kategoriler: ,

Açıklama

Menisküs, dizlerde bulunan ve uyluk ile kaval kemikleri arasında basınç emici özelliğiyle süspansiyon sağlayan kıkırdak dokudur. Her diz ekleminde iç ve dış olmak üzere 2 adet menisküs bulunur. Dizlerin üzerine fazla yük bindiği ve dizlerin dönme kuvvetine maruz kaldığı hareketlerde menisküslerde yıpranma veya yırtıklar oluşabilir. Her ne kadar menisküs profesyonel sporcularla özdeşleştirilse de, spor yapmayan kişilerde de olabilmektedir. Örneğin çömelme pozizyonundan aniden kalkma, ani dönüşler,  durulması gereken yerde hareket edilmesi, ağır kaldırma ve yaşlılarda diz kireçlenmesinin yarattığı yıpranma menisküs yırtılması riskini arttırmaktadır.

Ürünümüz, menisküs yırtığı ve dahili yumuşak doku vb yaralarında etkili olmak üzere üretilmiştir. Kısa zamanda etkisini gösterir. İki ay ve daha uzun süreli kullanımda çok iyi sonuçlar alınmasına yardımcı olur. Adnogel ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

AMENİS
Karışık bitki çayı
(Menisküs yırtığı)
” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir