10% Off

AMİDS
Karışık bitki çayı
(Mide rahatsızlıkları)

390.00

İçindekiler: Kantaron,Oğul Otu, Fesleğen, Defne Yaprağı, Aynısefa, Mısır Püskülü, Meyan Kökü. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk. demlendikten sonra süzüp aç karnına içiniz (kahvaltı ve akşam yemeğinden en az 30 dk. önce). İsteğe göre  bal, pekmez, şeker ile tatlandırılabilir.

Ürün kullanılırken, gün içerisinde ayrıca aç karnına bir-iki havuç ve bir-iki çorba kaşığı haşlanmış yeşil mercimek tüketilirse daha çabuk sonuç almak mümkün olur.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ   0850 802 91 68

Açıklama

Midenin çeşitli hastalıkları vardır. Bunlardan en sık görülenleri, gastrit, ülser ve reflü’dür. Bazı hazımsızlık şikayetleri de mide hastalığı olarak adlandırılır. Midenin iç yüzeyinin tahriş olmasına gastrit denir. Midede yanma, ağrı, bulantı gibi şikayetlere neden olur. Ülser, gastritin daha ileri halidir. Mide iç yüzeyinde kendiliğinden iyileşmeyen bir yara oluşmuştur. Reflü ise geri kaçış demektir. İki çeşiti vardır. Birisi mideden çıkıp giden sıvıların onikiparmak bağırsağından mideye geri kaçmasıdır ve burada özellikle safra mide yüzeyini tahriş eder. Diğeri midenin asitli sıvılarının yemek borusuna kaçmasıdır. Bu durumda göğüste yanma ve ağıza acı su gelmesi şikayetleri oluşur.

Ürünümüz, ülser, gastrit, reflü ve hazımsızlık gibi mide rahatsızlıklarını gidermek üzere üretilmiştir. Kısa sürede rahatsızlıkların azalmasına, iki ay ve daha uzun süreli kullanımda rahatsızlığın iyileşmesine yardımcı olur. Hazımsızlık, gaz, şişkinlik durumunda ASAFTA isimli ürünümüzle birlikte kullanılması tavsiye edilir.

 

 

 

 

Değerlendirmeler

 1. Esin Tunçer

  Annemle ikimiz kullanmaya başlayalı 2 hafta olmasına rağmen annemin gastrite bağlı kanamaları oluyordu o geçti bende ağrılarımdan kurtuldum. Cidden inanılır gibi değil çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun…

  • şifavi

   Geçmiş olsun, Allah sizden de razı olsun.

 2. Emre

  Amids mükemmel bi ilaç uzun süredir mide ağrılarım vardı ama bu ilaç derdime çare oldu teşekkürler deva bey

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir