16% Off

APROS
Karışık bitki çayı
(Prostat rahatsızlıkları)

400.00

İçindekiler: Yakı Otu, Mısır Püskülü, Yarpuz, Eğrelti Otu, Ekinezya, Maydanoz, Çörek Otu, Ardıç Tohumu, Isırgan, Papatya, Mersin Yaprağı, Hibiskus, Ballıbaba,  Kantaron, Kuşburnu. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk. demlendikten sonra süzüp içiniz. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. İsteğe göre  bal, pekmez, şeker ile tatlandırılabilir.

Ürün kullanılırken, gün içerisinde ayrıca kavun ve kuşburnu yiyilirse daha çabuk sonuç almak mümkün olur.

Saklama koşulları ve uyarılar: Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

 

Kategoriler: ,

Açıklama

Prostat, idrar torbasının (mesane) çıkışında olup, boşalmada spermlerin içinde geldiği sıvıyı üretir. Mesaneden çıkan ince bir boru prostatın tam ortası boyunca geçer, Prostat büyümesi çoğu zaman bu boruyu sıkıştırıp, idrara çıkmayı zorlaştırır. Ayrıca cinsel birleşmede, boşalmayı da zorlaştırdığından alınan haz ve üreme kabiliyeti azalır. Yine prostatın altından geçen kalınbarsak da kabızlık durumunda, büyüyen prostatı sıkıştırır ve ağrı sızı yapar.

Ürünümüz APROS, yukarıda belirtilen rahatsızlıkları gidermek üzere üretilmiştir. Ortalama bir-iki ay gibi kısa süreli kullanımda idrara çıkmada zorlanma, tazyik düşmesi, sık idrara çıkma, idrarını tam olarak boşaltamama ağrı, sızı gibi sorunları gidermeye, altı ay ve daha uzun süreli kullanımda prostatın büyümesinin durmasına, zamanla küçülmesine ve kansere dönüşmesini engellemeye yardımcı olur. Sertleşme sorunları ve cinsel isteksizlikte ASERTER isimli ürünümüzle birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

APROS
Karışık bitki çayı
(Prostat rahatsızlıkları)
” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir