16% Off

ASABO
Karışık bitki çayı
(Sinirsel rahatsızlıklar)

400.00

İçindekiler: Papatya, Kantaron, Isırgan, Yasemin, Mısır, Aynısefa, Meyan Kökü, Ardıç Tohumu, Adaçayı, Oğul Otu. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk. demlendikten sonra süzüp içiniz. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. İsteğe göre  bal, pekmez, şeker ile tatlandırılabilir.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

Açıklama

Genellikle “sinir bozukluğu” diye adlandırılan durum gerçekte sinirlerle ilgili bir bozukluk değildir. Bu terim sinir sistemimizin bir bölümü olan zihinsel işlemlerle ilgilidir. Sinirli, aşırı duyarlı, depresif bir hale gelen ve çabuk öfkelenip özdenetimini yitiren kişiler için sinir bozukluğunda söz ederiz. Oysa bozulan ruhsal denge ve zihinsel işlevlerdir. Sinir bozuklukları birdenbire patlak vermiş gibi görünseler de aslında çok önceden alttan alta ilerleyen sebepleri vardır. Bu sebeplerin en basiti, kişinin başa çıkabileceğinden fazla güçlük ve stresle karşı karşıya kalması ve gerginliğin birikerek ruhsal sorun halinde patlak vermesidir.

Asabo, kişinin yaşam kalitesini olumsuz etkileyen sinirlilik, asabilik vb rahatsızlıkları gidermek üzere üretilmiştir. Kısa süreli kullanımda rahatsızlığın azalmasına; vakanın ağırlığına göre iki ay ve daha uzun süreli kullanımda ise tam olarak iyileşmeye yardımcı olur.

 

 

Değerlendirmeler

  1. Sevil

    Eşim çok asabi yaşadığı psikolojik sorunlar sebebiyle ailemizde huzurumuz kalmamıştı fakat bu ilaç gerçekten çok işe yaradı

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir