10% Off

ASAFTA
Karışık bitki çayı
(Safra taşı ve çamuru)

410.00

İçindekiler: Lavanta, Şahtere, Karamuk, Maydanoz, Fesleğen, Zerdeçal, Andız, Sarımsak, Aynısefa, Meyan Kökü, Kırlangıç, Pelin Otu. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk. demlendikten sonra süzüp içiniz. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir. İsteğe göre  bal, pekmez, şeker ile tatlandırılabilir.

Ürün kullanılırken, gün içerisinde ayrıca iki diş sarmısak ve bir tabak pırasa veya yemeği yenirse daha çabuk sonuç almak mümkün olur.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

Açıklama

Safra kesesi, karaciğerin alt kısmında bulunan torba şeklinde bir organdır ve görevi; karaciğer tarafından üretilen ve safra kesesinde depolanan yeşilimsi sarı renkli bir sıvı olan safra vasıtasıyla yağları çok sayıda parçacıklara ayırarak vitaminlerinin emilimini sağlamak ve bağırsaklara göndermektir. Safra kesesi ayrıca kandaki artıkların atılmasına yardım eder. Safra kesesinde kolestrol, kalsiyum vb. parçacıkların uzun süre kalması neticesinde, safra denilen sıvının zaman içerisinde yumuşaklığını yitirmesi durumunda safra kesesi çamuru oluşur. İlerleyen zamanlarda tedbir alınmazsa bu çamur taşa dönüşüp safra kesesi yollarını tıkayabilir. Çamur oluşması durumunda ilk başta ağrı, titreme, sancı ve mide bulantısı görülür. Taş oluşumunun safra kesesi yollarını tıkaması sonucu safra bağırsağa dökülemez ve geri emilerek kana karışır. Böylece sarılık rahatsızlığı oluşur. Safra taşlarının oluşturacağı diğer risk faktörleri siroz, safra yolu iltihabı, orak hücre anemisi ve pankreas kanalının tıkanmasıyla oluşan pankreatite’dir.

Ürünümüz, safra çamuru ve safra taşını gidermek üzere üretilmiştir. Kısa zamanda rahatsızlığın azalmasına, iki ay ve daha uzun süreli kullanımda rahatsızlığın tamamen giderilmesine yardımcı olur.

 

 

 

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

ASAFTA
Karışık bitki çayı
(Safra taşı ve çamuru)
” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir