15% Off

ASEDA
Karışık bitki macunu
(Sedef rahatsızlığı)

440.00

İçindekiler: Civanperçemi, Isırgan, Karahindiba, Adaçayı, Acıbakla, Lavanta, Kekik, Keçiboynuzu Pekmezi. Mısır Püskülü, Böğürtlen Yaprağı, Fesleğen. Net 210 gr. ± 5 gr.

Kullanım: Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra;  bir çay kaşığı alması tavsiye  edilir.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Çok serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

 

Kategoriler: ,

Açıklama

Sedef rahatsızlığı, cilt hücrelerinin normalden birkaç kat daha hızlı çoğalmasına neden olan bir cilt bozukluğudur. Fazladan oluşan cilt hücreleri kalın, gümüş renkli pullar halinde, kaşındırıcı, kuru ve kırmızı lekeli olarak bazen acı verecek şekildedirler. Bu hastalık ile cildin yüzeyindeki hücreler hızlı bir şekilde dağılmaya ve büyümeye başlar. Bu pullu lekeler çoğunlukla kafa derisinde, dirseklerde, dizlerde ve sırtta görülürler. Sedef hastalığı bulaşıcı değildir. Pullu lekeler zaman içinde iyileşebilir ve bireyin hayatı boyunca tekrar geri gelebilirler.

Sedef rahatsızlığının nedenleri kesin olarak belirlenmemiş olmakla birlikte, psikolojik etkenler rahatsızlık üzerinde çok etkilidir. ASEDA isimli ürünümüz, sedef rahatsızlığını gidermek üzere üretilmiştir. Son derece etkili olup,  kısa zamanda sedefli bölgelerdeki kuruluğun ve kaşıntının gitmesine, nemlenmenin artmasına,  kabuklanmanın ve kızarıklığın  gitmesine yardımcı olur. Kalıcı iyileşme için en az iki ay veya daha uzun süre kullanmak gerekir. ASDEF isimli sedef kremimizle birlikte kullanılırsa çok daha kısa sürede netice alınması mümkün olur.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

ASEDA
Karışık bitki macunu
(Sedef rahatsızlığı)
” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir