22% Off

ASERTER
Karışık bitki macunu

325.00

İçindekiler: Çoban Çökerten, Ayçiçeği,Soğan Tohumu, Tarçın, Isırgan Tohumu, Darülfülfül, Ginseng, Çakşır Kökü, Çörekotu,  Üzerlik Tohumu, Kabak Çekirdeği, Keçiboynuzu Pekmezi. Net 210 gr. ± 5 gr.

Kullanım: Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra;  bir çay kaşığı alması tavsiye  edilir.

Saklama koşulları ve uyarılar:  Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

 

Açıklama

Sertleşme sorunu, erkeklerin uzun süre devam eden bir şekilde ereksiyon olmada veya ereksiyonu devam ettirmede sorun yaşanmasına denmektedir. Yani sertleşme sorunu oluşabilmesi için bunun sık tekrarlanan bir durumda olması gerekmektedir. Erkeklerin sertleşme sorunu yaşamalarının hem fiziksel hem de psikolojik yönleri bulunabilmektedir. Bazı durumlarda bu iki faktör birbirini tetikleyebildiğinden her ikisi birden de olabilmektedir.

Penis sertleşmesine engel olabilen bazı risk etmenleri şu şekilde sıralanabilecektir: 50 yaş üstü olmak, diyabet, yüksek tansiyon, yüksek kolesterol, kalp damar hastalıkları ve prostat rahatsızlıkları, sigara kullanmak, aşırı alkol tüketmek, uyuşturucu madde kullanmak, aşırı kilo ve egzersiz yapmamak.

Aserter, sertleşme sorunları ve cinsel isteksizlikte etkili bir şekilde yardımcı olur. Son derece etkili bir ürün olup, 15 gün içinde etkileri hissedilmeye başlanır ve kısa süreli kullanımda yakınmaların azalmasını sağlar. İki ay ve daha uzun süreli kullanımda ise tam olarak iyileşmeye yardımcı olur. Uzun süre kullanmak için uygun olup besleyici bir üründür.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

ASERTER
Karışık bitki macunu
” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir