19% Off

ATROD
Karışık bitki macunu

375.00

İçindekiler: Yulaf Ezmesi, Tozbiber, Havlıcan, Çörekotu, Keten Tohumu, Dere Otu, Karanfil, Tarçın, Anason, Keçiboynuzu Pekmezi. Net 210 gr. ± 5 gr.

Kullanım: Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra;  bir çay kaşığı macunu su ile yutması tavsiye  edilir. Yanında gün içerisinde 1-2 adet ceviz tüketilirse daha çabuk sonuç almak mümkün olur.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

Açıklama

Hipotiroidi, troid bezinin az çalışmasına bağlı olarak troid hormonlarının az salgılanmasıdır. Bu hormonlar metabolizmamızı düzenlediğinden, kana az hormon salgılanmasına bağlı olarak halsizlik, yorgunluk, ciltte kuruluk ve dökülme vb. şikayetler oluşur. Hipotiroidi önlenebilen bir hastalık değildir ve çoğunlukla bağışıklık sisteminin troid bezine saldırarak onu tahrip etmesi sonucu oluşur. Bunlardan en bilineni troid bezinin kronik iltihabı olan haşimatodur.

Atrod, hipotiroidi ve haşimato gibi tiroid hormonu üretiminin az veya hiç olmadığı durumlarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Son derece etkili olup, tiroid hormonunun az üretildiği durumlarda ortaya çıkan halsizlik, yorgunluk, konsantrasyon güçlüğü, kabızlık, çabuk üşüme, soğuğa tahammülsüzlük, cilt kuruluğu vb. rahatsızlıkların kısa sürede azaltılmasına, iki aydan daha uzun süreli kullanımlarda tamamen ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.. Bütün çabalarına rağmen tiroid hormonu yetersizliği nedeniyle kilo veremeyenler, bir iki kutu kullandıklarında metabolizmanın normal hızına dönmesiyle,en az 3-4 kilo verebildiklerini görürler.

_TİROİD HORMONUNUN FAZLA ÜRETİLDİĞİ RAHATSIZLIKLAR(Graves,Zehirli guatr vb) İÇİN AGRAVE İSİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ İNCELEMENİZİ VE KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİZ.

_ TİROİD BEZİ BÜYÜMESİ GUATR VE NODÜLLER İÇİN AGATRE VE ANODÜ İSİMLİ ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMENİZİ VE KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİZ.

 

 

 

Değerlendirmeler

  1. Halil

    1 aydır kullanıyorum,halsizlik yorgunluk problemlerimde önemli azalma oldu,devam ettikçe tedavi edeceğine inanıyorum.Teşekkürler devabey.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir