15% Off

AZYAF
Karışık bitki macunu
(Kilo verme, zayıflama)

425.00

İçindekiler: Alıç Yaprağı, Tarçın, Maydanoz, Mate Yaprağı, Civan Perçemi, Mısır Püskülü, Biberiye, Dereotu, Centiyan,  Kiraz Sapı, Keçiboynuzu Pekmezi. Net 200 gr. ± 5 gr.

Kullanım: Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra;  bir çay kaşığı macunu su ile yutması tavsiye  edilir.

Ürün kullanılırken; gün içerisinde yazın günlük bir tabak kadar yoğurtlu çiğ semizotu, kışın bir tabak kadar pırasa yenir, yenilenlere dikkat edilir ve egzersiz yapmaya gayret edilirse, daha çabuk sonuç almak mümkün olur.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ   0850 802 91 68

Kategoriler: ,

Açıklama

Hemen herkesin yaşadığı en büyük sağlık problemlerinden biri olan fazla kilolar, bazen genetik etkenlerden kaynaklanmakta; çoğu zaman da konuya ilişkin gerekli hassasiyetin gösterilmemesinden dolayı ortaya çıkmaktadır. Sağlıklı olmayan düzensiz bir beslenme şeklini tercih etmek, yeterli ölçüde hareketli olmamak, uyku düzensizliği gibi faktörler kilo almaya davetiye çıkarmaktadır. Fazla kilolardan dolayı kişiler estetik görüntülerinden psikolojik sıkıntıya düşmekteler ve aynı zamanda sağlık açısından da tehlike oluşturabilen fazla kilolar, pek çok ciddi hastalığın oluşumuna zemin hazırlamaktadır.

Afitol, kilo verme, zayıflamaya yardımcı olmak üzere üretilmiştir. İştahın azalıp, metabolizma hızının artmasına, dışkılamanın kolaylaşıp, birkaç defaya çıkmasına ve ayda ortalama 4-5 kilo verilmesine yardımcı olur.

TİROİD BEZİ AZ ÇALIŞANLAR İSTESELER DE KİLO VERMEKTE ZORLANIRLAR. BU KİŞİLERE AFİTOL  İSİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ TAVSİYE  EDERİZ.

 

 

Değerlendirmeler

  1. Ayfer aras

    Allah adanan beyden tazı olsun hocam okadar iyisinizdir size cok teşekkür ederim ömrünüz uzun olsun verdiğiniz ürünlerle artık işimi yapabiliyorum yürüyemez haldeydimşimdi daha iyiyim herkese tavsiye ediyorum böyle bilim insanlarını başımızdan eksik etmesin tabbim

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir