1% Off

KOKANS
Karışık bitki macunu
(Kolon kanseri)

3,805.00

İçindekiler: Aynısefa, Ekinezya, Civan Perçemi, Kantaron, Zerdeçal, Zencefil, Çörekotu, Yulaf, Susam, Keçiboynuzu Pekmezi. Net 360 gr. ± 10 gr.

Kullanım: Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk önce; midesinde rahatsızlık olanların ise yemeklerden iki saat sonra bir çay kaşığı macunu su ile yutmaları tavsiye edilir.

Ürün kullanılırken, gün içerisinde ayrıca şalgam ve pırasa yiyilirse daha çabuk sonuç almak mümkün olur.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

Açıklama

Kolon kanseri, sık görülen kanser türlerinden olup kötü beslenme ve modern yaşam tarzı nedeniyle yaygınlığı artmaktadır. Kalın bağırsak kanseri olarak da bilinen kolon kanseri, kalın bağırsağı oluşturan hücrelerin kontrolsüz çoğalması sonucu oluşur. Genetik nedenler, kötü beslenme ve hareketsizlik en önemli risk faktörleridir. Kabızlık veya ishal şeklinde bağırsak alışkanlığının değişmesi, kansızlığa bağlı çabuk yorulma, bulantı, kusma, gaz-dışkı çıkaramama, dışkıda kan görülmesi gibi belirtileri olabilir.

KOKANS adlı ürünümüz, kolon kanserini iyileştirmek üzere üretilmiştir.  Kısa zamanda şikayetlerin azalmasına, iki ay ve daha uzun süreli kullanımda ise tam olarak iyileşmeye yardımcı olur.

 

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

KOKANS
Karışık bitki macunu
(Kolon kanseri)
” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir