21% Off

SÜPER IQ
Karışık bitki çayı

345.00

İçindekiler: Adaçayı, Alıç Yaprağı, Biberiye, Çoban Çökerten, Ginkgo Biloba, Fesleğen, Isırgan. Net 90 gr. ± 2 gr.

Kullanım: Bir su bardağı kaynar suya bir tatlı kaşığı karışım çay ekleyip 20 dk. demlendikten sonra süzüp içiniz. İsteğe göre  bal, pekmez, şeker  ile tatlandırılabilir. Midesinde rahatsızlık olmayanların sabah, akşam yemeklerden 30 dk. önce; midesinde rahatsızlık olanların ise, yemeklerden 2 saat sonra içmeleri tavsiye edilir.

Saklama koşulları ve uyarılar: Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Emniyet bandı  yırtılmış ürünleri satın almayınız. ŞİFAVİ

 

SİPARİŞİNİZLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN;

MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ    0850 802 91 68

Açıklama

Zekâ, yeni doğmuş bir çocukta potansiyel olarak vardır, zamanla olgunlaşır. Fikrî gelişimin en hızlı olduğu zaman onuncu yaşa kadar olan dönemdir. Zekânın gelişmesi, beynin ve sinir sisteminin olgunlaşmasına dayanır. Normal olarak, zekâ, doğuştan itibaren şahsın olgunluğa erdiği 15-25 yaşlara kadar devamlı olarak artmaktadır. Fizikî ve bedenî büyüme ve gelişmede de olduğu gibi, zekâdaki gelişme ilk beş senesinde çok süratli olmasına mukabil, 15-20li yaşlarda gitgide yavaşlamakta ve 25 yaşından sonra gelişme tamamiyle durmaktadır. 25 yaşına kadar gelişen zekâ, ondan sonra 7-8 senelik bir duraklamayı takiben 30 lu yaşlardan sonra hızla zayıflamaktadır.

Ürünümüz, 7 yaş üstü çocuklarda ve gençlerde zeka gelişimini hızlandırmak ve kapasitesini artırmak, orta yaş ve üstü yaşlardakilerde ise zamanla zayıflayan ve kapasitesi düşen zeka yeteneğini  geliştirmek ve kapasitesini artırmak amacıyla üretilmiştir. Son derece etkili olup; kısa süreli kullanımda varsa şikayetlerin azalmasına, iki ay ve daha uzun süreli kullanımda ise tam olarak kapasitenin kullanılmasına yardımcı olur.

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

SÜPER IQ
Karışık bitki çayı
” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir